Praktické informace

CO S SEBOU DO ŠKOLKY?

• pohodlné oblečení do třídy, které se může zašpinit
  • oblečení na ven (dle odpovídajícího počasí – holínky – možnost nechat v šatně)
  • náhradní oblečení pro případ nehody (spodní prádlo, ponožky, tričko, mikina, tepláky apod.)
  • pevné bačkůrky (ne sandálky, pantofle, crocsy)
  • pyžamo na odpočinek
  • hrneček na pití
  • hřeben (především pro dívky)

Vše nejlépe podepsáno nebo označeno značkou dítěte (pro lepší orientaci p. učitelek).

ZÁKLADNÍ INFORMACE

• Mateřská škola je otevřena od 6.15 hod. do 15.45 hod.
  • Děti lze omlouvat telefonicky na čísle: 325 588 282, 602 139 240                                                                                                                                          nebo sms zprávou na čísle: 602 139 240                                                                                                                                                                                    nebo pomocí aplikace Twigsee, a to do 7:30 hodin.
  • Vyzvedávání dětí po obědě od 12:15 (prosíme rodiče, aby počkali v šatně), po odpolední svačině po 14:15.
  • Školné činí 420 Kč/měsíc. Předškoláci školné nehradí.
  • Úplata za stravné se platí zpětně za odebrané obědy do 20. dne v daném měsíci vedoucí školní jídelny, spolu se školným.
  • Každý rodič je povinen se seznámit se školním řádem, což následně stvrdí svým podpisem.
  • Na začátku každého školního roku probíhá třídní schůzka, kde jsou rodiče seznámeni se všemi potřebnými informacemi.